כשעליתי ארצה בגיל 8, ידעתי מילים בודדות בעברית, וכשנכנסתי לכיתה, הייתי חייב לזהות במהירות וביעילות מיהו חבר ("אוהב") ומיהו שונא ("אויב"). נאלצתי להסתמך על השפה הבלתי-מילולית, שפת הגוף, כדי לפענח במהירות מה קורה ברגע זה ומה עלול לקרות מבלי להבין את השפה המדוברת. למדתי לפענח הבעות פנים, הבעות ידיים, תנוחות גוף, סימני כעס ולחץ ושפת גוף ידידותית.

בחלוף השנים השתמשתי בכישורים אלו במסגרות חברתיות, לימודיות וצבאיות ופיתחתי לעצמי יכולות לתקשר ברמה גבוהה בעזרת המודעות למה שאני משדר, מודעות למסרים שאני קולט ואת היכולת להשתמש באופן מידי במידע זה לתועלתי.

לפני 14 שנים החלטתי לפתח את הכישרון והיכולות האלו וללמוד כלים ייחודיים בשפת הגוף ולהעביר אותם הלאה לקהלי יעד שונים. במהלך השנים האחרונות נפגשתי עם עשרות אלפי אנשים במסגרות שונות: חינוכיות, צבאיות, תעסוקתיות ואזרחיות, עם מגוון רחב ביותר של אנשים בגילאים שונים, רקע שונה, עדות שונות, דתות שונות ושפות שונות.

הכלים בהם אני משתמש הם אוניברסליים, ומתאימים לכל אדם ללא קשר למוצא, עדה, דת, מין וגיל. הם מבוססים מחקרית ומדעית ומסתמכים על המחקרים המעודכנים ביותר ברפואה, ניורולוגיה, פיזיולוגיה, פסיכולוגיה וסוציאולוגיה.

כל ההרצאות, הסדנאות והקורסים בנויים על 3 עקרונות בסיסיים:

מקצוענות
תוכן ברמה גבוהה
חוויה בלתי נשכחת

כל הרצאה/סדנא מותאמת לקהל היעד, כך שנוצר אירוע בלתי נשכח, חוויתי ומעשיר.